• 6 .Atletico Madryt (45 pkt.)
  • 7 .Valencia CF (42 pkt.)
  • 8 .Villarreal CF (38 pkt.)

2. kolejka Primera Division: Almeria - Real Sociedad 2-2

Real Sociedad San Sebastian pozwolił wydrzeć sobie zwycięstwo w 90. minucie meczu z Almerią (2-2) w spotkaniu kończącym 2. serię gier w Primera Division.

Primera Division - zobacz wyniki, strzelców, składy, terminarz i tabelę

Goście zdobyli pierwszą bramkę już w 8. minucie po strzale Raula Tamudo. W 21. minucie gospodarze wyrównali za sprawą Pablo Piattiego. Real Sociedad odzyskał prowadzenie w 33. minucie i gdy wydawało się, że obroni prowadzenie, w 90. minucie Jose Leonardo Ulloa strzelił gola, który dał jeden punkt Almerii.

Na czele tabeli ligi hiszpańskiej po dwóch kolejkach jest Atletico Madryt, które lepszą różnicą bramek wyprzedza Valencię.

Almeria - Real Sociedad San Sebastian 2-2 (1-2)

Bramki: 0-1 Raul Tamudo (8.), 1-1 Pablo Piatti (21.), 1-2 Francisco Sutil (33.), 2-2 Jose Leonardo Ulloa (90.).

Dowiedz się więcej na temat: Almeria | Primera Division | kolejka | Real | Real Sociedad