Reklama

Reklama

120 milionów euro za Cristiana Ronalda? "To całkowicie fałszywa informacja"

Nie milkną plotki na temat przyszłości asa Realu Madryt Cristiana Ronalda. Francuski gigant Paris Saint Germain podobno zaproponował "Królewskim" 120 milionów euro za Portugalczyka, ale oferta została odrzucona.

Wiadomość o gigantycznej ofercie PSG podały niektóre arabskie media. "To całkowicie fałszywa informacja" - powiedziała hiszpańskiej "Marce" osoba z bliskiego otoczenia prezydenta francuskiego klubu Nassera al Khelaifiego. Władze Realu również zaprzeczyły, że otrzymały oficjalną ofertę.

Największy hiszpański dziennik sportowy podaje, że relacje między Realem i PSG są bardzo dobre. Kluby już dawno osiągnęły porozumienie w sprawie ewentualnych negocjacji transferowych, które mają odbywać się bezpośrednio między zainteresowanymi stronami, bez pośredników.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy