Reklama

Reklama

​Zlatan Ibrahimović zadebiutuje w MU podczas meczu w Goeteborgu

Kapitan reprezentacji Szwecji i były napastnik Paris Saint-Germain Zlatan Ibrahimović zadebiutuje jako piłkarz Manchesteru United w sobotę w Goeteborgu, gdzie jego nowy klub zmierzy się w meczu pokazowym z tureckim Galatasaray Stambuł.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Szwed nie był ze swoim nowym zespołem na tournee w Chinach i swój pierwszy mecz rozegra dopiero teraz. Angielski klub zaplanował spotkanie w Goeteborgu chcąc wykorzystać popularność Ibrahimovicia w jego kraju.

"Tak im zależy na tym meczu, że chcieli się popisać i napisali o spotkaniu na swojej stronie klubowej m.in. w języku szwedzkim. Niestety, w zdaniu składającym się z trzech słów, popełniono aż trzy błędy" - skomentował dziennik "Expressen".

Reklama

Stadion Nya Ullevi ma pojemność 40 tysięcy widzów i pomimo wysokich cen biletów rozpoczynających się od 500 koron (230 złotych) impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Do czwartku sprzedano 22 tysięcy i 10 tysięcy zamówiono.

"Występ światowych gwiazd, a zwłaszcza Ibrahimovicia, to wielka promocja dla naszego miasta. Liczymy na komplet" - powiedział rzecznik stadionu Peter Pettersson Kymmer.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL