Reklama

Reklama

Zlatan Ibrahimović: Mój transfer jest jak walka Pacquiao - Mayweather

​Zlatan Ibrahimović podpisał dzisiaj kontrakt z Manchesterem United. - Ten transfer jest jak walka Pacquiao kontra Mayweather. Ludzie mówili, że nigdy nie dojdzie do skutku, a jednak - powiedział Szwed chwilę po tym, jak złożył podpis pod umową.

Ibrahimović związał się z Manchesterem United kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. 34-letni zawodnik tuż po podpisaniu umowy nie ukrywał ogromnej radości.

- Jestem superszczęśliwy i podekscytowany. To się nareszcie stało! Teraz zaczynamy ciężką pracę - powiedział popularny "Ibra".

- Ten transfer jest jak walka Pacquiao kontra Mayweather. Ludzie mówili, że nigdy nie dojdzie do skutku, a jednak - dodał w swoim stylu Szwed, który już cieszy się na współpracę z Jose Mourinho.

- Mourinho jest zwycięzcą, tak jak ja. Wiemy, czego chcemy i gdziekolwiek jesteśmy, zdobywamy trofea - zakończył Ibrahimović.

Reklama

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL