Reklama

Reklama

Zaskakujący transfer Christiana Eriksena! Ściąga go gigant! "Here we go"

Znany dziennikarz Fabrizio Romano ogłosił, że Christian Eriksen zostanie zawodnikiem Manchesteru United! Jego słynne "here we go" pozwala wierzyć, że sprawa jest już przesądzona. Do sfinalizowania operacji pozostały jednie formalności.

- Manchester United podpisze kontrakt z Christianem Eriksenem. Osiągnięto pełne porozumienie ustne - poinformował Fabrizio Romano. Jak dodał, "Czerwone Diabły" kontaktowały się z ekipą Brentford w poniedziałkowy poranek, a Duńczyk ma podpisać kontrakt z ekipą z Old Trafford kontrakt do 2025 roku. Musi jeszcze tylko przejść testy medyczne.

Premier League. Christian Eriksen trafi do Manchesteru United

Transfer Christiana Eriksena to piękna kontynuacja historii, której dramatyczne rozdziały zostały zapisane w minionym roku podczas mistrzostw Europy. Wówczas, podczas meczu Danii z Finlandią piłkarz otarł się o śmierć, doznając zawału serca.

Reklama

Na szczęście dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej 30-latek nie tylko wrócił do zdrowia, ale i do gry na najwyższym poziomie. Już nie w barwach Interu, którego był zawodnikiem, lecz na boiskach Premier League.

W minionym sezonie Christian Eriksen był piłkarzem ekipy Brentford. W rundzie jesiennej na ligowych boiskach rozegrał 11 meczów, strzelił w nich jednego gola i zanotował cztery asysty.

Teraz trafi na Old Trafford, by grać pod skrzydłami swojego rodaka - trenera Erika ten Haga, który przeniósł się do Manchesteru United z Ajaksu.

Czytaj także: Media. Robert Lewandowski otworzy drogę do transferu Cristiano Ronaldo

Reklama

Reklama

Reklama