Reklama

Reklama

Zakłócone przygotowania Manchesteru City

Manchester City nie może w spokoju przygotowywać się do obrony tytułu mistrza Anglii. Przebywający na zgrupowaniu w Seefeld w austriackich Alpach piłkarze nie wysypiają się, gdyż o świcie budzi ich... bicie dzwonów w kościele znajdującym się obok ich hotelu.

Każdego dnia dźwięk dzwonów średniowiecznego kościoła św. Oswalda po raz pierwszy rozbrzmiewa o godzinie 7 rano. Ich odgłos budzi zawodników "The Citizens" stacjonujących w pobliskim hotelu. Zdaniem przedstawicieli klubu, zakłóca to przygotowania do nowego sezonu angielskiej ekstraklasy, gdyż ciężko pracujący na treningach piłkarze nie mają wystarczająco dużo czasu na sen i odpoczynek.

Jak poinformował menedżer hotelu, interweniowano już w tej sprawie, próbując nakłonić księdza z parafii w Seefeld do przesunięcia godziny bicia dzwonów. Nie przyniosło to jednak rezultatu.

Reklama

Według doniesień brytyjskich mediów, koszt 12-dniowego pobytu podopiecznych Włocha Roberta Manciniego, którzy w sezonie 2011/12 po raz trzeci w historii i pierwszy od 1968 roku wywalczyli mistrzostwo Anglii, na obozie przygotowawczym w Austrii to 200 tys. funtów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama