Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny potwierdza przejście do AS Roma

Bramkarz Arsenalu Londyn i reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny potwierdził, że przenosi się do słynnego AS Roma. Polak ma zostać wypożyczony do klubu włoskiej Serie A.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się informacje, że Szczęsny dostał zielone światło od trenera "Kanonierów" Arsene'a Wengera na zmianę klubu. Polski bramkarz miał małe szanse na to, żeby wygrać rywalizację o miejsce w podstawowym składzie Arsenalu, zwłaszcza że ekipę z Emirates Stadium zasilił Petr Czech.
 
25-letni zawodnik potwierdził, że w poniedziałek wybiera się do Rzymu. "Dobry wieczór kibice Giallorossich. Jestem bardzo szczęśliwy, bo jutro jadę do Rzymu. Do zobaczenia" - powiedział Szczęsny w krótkim filmiku, który zamieścił w niedzielę późnym wieczorem na jednym z portali społecznościowych.

Wenger twierdzi, że wypożyczenie nie oznacza końca Szczęsnego w Arsenalu. "Jego przyszłość jest tutaj, ponieważ bardzo go cenię. On już ma ogromne doświadczenie" - podkreślił szkoleniowiec "Kanonierów".

Reklama

Kłopoty Szczęsnego w Arsenalu rozpoczęły się na początku roku, kiedy stracił miejsce między słupkami po meczu z Southampton (0-2). Polak popełnił błędy przy obu straconych golach. Na dodatek, pokłócił się z Wengerem. Miejsce reprezentanta Polski zajął David Ospinia, a Szczęsny grał sporadycznie, głównie w rozgrywkach o krajowy puchar.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama