Reklama

Reklama

  • 1 .Chelsea Londyn (29 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (28 pkt.)
  • 3 .Manchester City (26 pkt.)
  • 4 .West Ham United FC (23 pkt.)
  • 5 .Arsenal Londyn (23 pkt.)
  • 6 .Wolverhampton Wanderers FC (20 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (19 pkt.)
  • 8 .Brighton & Hove Albion FC (18 pkt.)

Wojciech Szczęsny: Mam dosyć idiotycznych komentarzy ojca

Wojciech Szczęsny nie wytrzymał i na Facebooku ostro odniósł się do postawy swojego ojca, Macieja, który po raz kolejny skrytykował m.in. menedżera Arsenalu Arsene'a Wengera.

"Naprawdę nie powinienem zajmować się tym na dzień przed finałem Pucharu Anglii, ale mój ojciec nie pozostawił mi wyboru" - napisał Szczęsny na Facebooku.

"Nie odzywałem się do niego od ponad dwóch lat i jak każdy mam dosyć jego idiotycznych komentarzy na temat klubu i menedżera, którym dużo zawdzięczam" - dodał bramkarz Arsenalu.

"Dlatego proszę nie bierzcie pod uwagę jego komentarzy jako moje opinie. Dziękuję za zrozumienie" - zakończył polski bramkarz.

Wojtek już niejeden raz musiał się tłumaczyć w Arsenalu z wypowiedzi swojego ojca.

Reklama

Maciej, który także był bramkarzem, w ostatnich dniach znów we właściwy sobie sposób skomentował to, co dzieje się w tym klubie, a dotyczy jego syna.

"Pan Wenger nie zalicza się do osób lojalnych. Nie zawsze dotrzymuje słowa i jest do końca szczery. Natomiast bardzo chętnie twierdzi, że na klapach jego marynarki jest popiół z czyjegoś papierosa podczas, gdy w rzeczywistości to jego własny łupież" - napisał Maciej Szczęsny na blogu w serwisie sportowyring.com, odnosząc się do faktu, że Wojciech od wielu miesięcy przesiaduje na ławce rezerwowych, czego bezpośrednią przyczyną miało być palenie przez niego papierosów pod prysznicem w szatni.

Maciej podkreśla, że posadzenie syna na ławce nie wynikło z jego słabej gry, bo tracone gole były wynikiem fatalnej postawy defensorów Arsenalu.

W sobotę na Wembley Arsenal zagra z Aston Villą w finale Pucharu Anglii. Szczęsny od stycznia jest w Arsenalu rezerwowym, ale w Pucharze Anglii grał regularnie. W finale Arsene Wenger ma jednak postawić na Davida Ospinę - twierdzi brytyjska prasa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama