Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny: Jeśli Arsenal zdobędzie tytuł, to będę wyglądał jak idiota

Wojciech Szczęsny chciałby, żeby Arsenal Londyn zdobył w tym sezonie mistrzostwo Anglii. Polski bramkarz, który jest wypożyczony z "Kanonierów" do Romy, powiedział żartem, że będzie wyglądał wówczas jak idiota.

W lecie ubiegłego roku Arsenal wypożyczył Szczęsnego na rok do Romy. Polaka "wygryzł" z podstawowego składu "Kanonierów" David Ospina, a na dodatek szeregi klubu z Emirates Stadium zasilił doświadczony Petr Cech.

Reprezentant Polski trzyma kciuki za Arsenal w wyścigu po mistrzowską koronę.

"Oczywiście oglądam wszystkie mecze Arsenalu. Mam nadzieję, że będą mistrzami. Szczerze. Rozmawiałem z Theo Walcottem i powiedziałem mu, że muszą wygrać, ale to sprawi, że będę wyglądał jak jakiś idiota. Nigdy nie zdobyliśmy mistrzostwa, kiedy byłem na Emirates, a teraz "O popatrzcie, Szczęsnego już nie ma, więc to oczywiste na czym polegał problem". Żartuję, ale mimo wszystko, to może prawda. Nie powiem, że mnie to boli, bo jestem kibicem Arsenalu i zawsze chcę, żeby wygrywali. Mam nadzieję, że będą mistrzami" - podkreślił Szczęsny na oficjalnym kanale PZPN-u "Łączy nas piłka".

Reklama

Po 24. kolejkach Premier League Arsenal zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Pięć "oczek" więcej ma niespodziewany lider Leicester City. "Kanonierów" wyprzedzają jeszcze Tottenham (45 pkt) i Manchester City (47 pkt).

Wyniki, terminarz i tabela Premier League


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy