Reklama

Reklama

Wojciech Szczęsny: Arsenal może zdobyć mistrzostwo Anglii

Wojciech Szczęsny jest przekonany, że Arsenal Londyn może zdobyć mistrzostwo Anglii w tym sezonie, jeśli utrzyma taką formę, jak obecnie.

W sobotę Arsenal pokonał pewnie Cardiff 3-0. "Kanonierzy" prowadzą w tabeli Premier League i mają cztery punkty przewagi nad drugą Chelsea Londyn. "Jeśli nadal będzie prezentować się tak jak teraz, to jestem przekonany, że w maju będziemy na czele" - powiedział Szczęsny. "Ale mamy jeszcze wiele do zrobienia. Przed nami dużo trudnych spotkań. Nie ma sensu, żebyśmy wywierali sami na siebie presję. Chcemy po po prostu cieszyć się grą w każdym meczu" - dodał reprezentant Polski.

"Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji i postaramy się, żeby trwało to jak najdłużej. Tak naprawdę liczy się jednak to, na którym miejscu będziemy w maju" - podkreślił Szczęsny.

W środę Arsenal czeka starcie z Hull City, który sprawił niespodziankę w niedzielę ogrywając Liverpool 3-1.

"Skupiamy się na następnym meczu i chcemy go wygrać. Żeby tak się stało, musimy wykonać naszą pracę bardzo profesjonalnie" - stwierdził Szczęsny.

Polak pochwalił Aarona Ramseya, który potwierdził wysoką formę w spotkaniu z Cardiff. Walijczyk strzelił dwie bramki swoim byłym kolegom.

"Wiedzieliśmy, że może grać dobrze, ale jesteśmy zaskoczeni ilością zdobywanych przez niego goli. Każdy napastnik byłby zadowolony z takiego wyniku" - zaznaczył Szczęsny.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Premier League


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy