Reklama

Reklama

Właściciele Liverpoolu wycofali się z podwyżek cen biletów

Amerykańscy właściciele klubu piłkarskiego Liverpool FC wycofali się z planów podwyżek cen biletów od przyszłego sezonu. W minioną sobotę fani drużyny zaprotestowali przeciwko temu, opuszczając trybuny stadionu Anfield podczas meczu ligowego z Sunderland AFC.

Akcja, do której nawoływały na portalach społecznościowych organizacje kibiców, przybrała masowy charakter. Około 10 tys. osób wyszło ze stadionu, demonstrując swoją niezgodę na podwyżki. Od przyszłego sezonu ceny najdroższych biletów miały wzrosnąć z 59 do 77 funtów, a niektóre karnety na wszystkie mecze w 2016/17 miały kosztować ponad 1100 funtów.

W środę właściciele klubu John W. Henry, Tom Werner i Mike Gordon we wspólnym oświadczeniu przeprosili kibiców i zaznaczyli, że najdroższe wejściówki na jeden mecz w przyszłym sezonie wciąż będą kosztować 59 funtów. Nie zmieni się również cena najtańszych - dziewięć funtów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy