Reklama

Reklama

Wenger: Podolski nie odejdzie zimą z Arsenalu Londyn

Lukas Podolski nie odejdzie z Arsenalu Londyn w zimowym okienku transferowym - zapowiedział menedżer "Kanonierów" Arsene Wenger.

Reprezentant Niemiec nie może przebić się do podstawowego składu i przyznał, że ma dość roli rezerwowego. W przekonaniu o słuszności decyzji dotyczącej zmiany klubu utwierdza go także selekcjoner mistrzów świata Joachim Loew.

Zachodnia prasa poinformowała nawet, że Arsenal będzie skłonny oddać Podolskiego za pięć mln euro. Zaprzeczył temu Wenger.

"To ja ustalam cenę, a podawana ostatnio nie ma nic wspólnego z tym, ile rzeczywiście jest wart. Nie jest na sprzedaż i nie ma też ofert w jego sprawie" - powiedział Wenger.

Reklama

Francuski trener wyjaśnił także, dlaczego Podolski nie gra w podstawowym składzie. "Występuje na pozycji, na której jest duża konkurencja. Późno dołączył do nas po wakacjach. Zaczął przygotowywać się później niż jego koledzy i fizycznie nie był w dobrym stanie" - przekonywał Wenger.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy