Reklama

Reklama

Victor Valdes ostrzegł Pedra przed pracą z Louisem van Gaalem

Pedro przyznał, że jego były kolega z FC Barcelona i reprezentacji Hiszpanii Victor Valdes ostrzegł go o "problemach", jakie miał w Manchesterze United pod batutą Louisa van Gaala. Ostatecznie skrzydłowy zdecydował się przenieść do Chelsea Londyn.

Pedro w letnim oknie transferowym przed długi czas był łączony z "Czerwonymi Diabłami", ale mistrzowie Anglii wykorzystali niezdecydowanie rywali i to oni sfinalizowali ten transfer.

Były skrzydłowy Barcelony przyznał, że Valdes nie polecał mu pracy z van Gaalem.

"Powiedział mi, że MU to bardzo dobry klub ze wspaniałymi kibicami i jedyny jego problem to trener" - zdradził Pedro, cytowany przez "Marcę".

Valdes nie znalazł uznania w oczach holenderskiego szkoleniowca, a po fiasku transferu Davida de Gei do Realu Madryt, zabrakło dla niego miejsca w kadrze "Czerwonych Diabłów" zgłoszonej do Ligi Mistrzów.

Reklama

"To prawda, że nie podoba mi się sposób traktowania moich rodaków, szczególnie Victora, który był dla mnie wyznacznikiem i jest wzorem profesjonalisty. Nie uważam, by to było sprawiedliwe, ale nie miało to wpływu na moją decyzję o przejściu do Chelsea" - powiedział Pedro.

"Widziałem po prostu, że Manchester United nie jest przekonany do podpisania ze mną umowy, opóźniali sprawę, a ja potrzebowałem zespołu, w którym mógłbym rozpocząć sezon. Chelsea działała bardziej zdecydowanie" - dodał.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy