Reklama

Reklama

  • 1 .Liverpool FC (99 pkt.)
  • 2 .Manchester City (81 pkt.)
  • 3 .Manchester United (66 pkt.)
  • 4 .Chelsea Londyn (66 pkt.)
  • 5 .Leicester City (62 pkt.)
  • 6 .Tottenham Londyn (59 pkt.)
  • 7 .Wolverhampton Wanderers (59 pkt.)
  • 8 .Arsenal Londyn (56 pkt.)

Ukochana Grzegorza Krychowiaka już bryluje na Wyspach Brytyjskich

Po wypożyczeniu z Paris Saint-Germain do angielskiego West Bromwich Albion, piłkarz Grzegorz Krychowiak wreszcie podniósł się z ławki rezerwowych. Zmiana pięknego Paryża na deszczowe przedmieścia Birmingham może przyprawiać o lekką depresję, ale urocza narzeczona reprezentanta Polski Celia Jaunat już zdaje się odnajdywać w nowym miejscu.

Debiut Krychowiaka w drużynie West Bromu nie wypadł okazale. Czołowy polski piłkarz zagrał od pierwszej do ostatniej minuty meczu z Brighton & Hove Albion, ale rozdział z angielską Premier League rozpoczął od wyjazdowej porażki 1-3.

Reklama

"Krycha" miał przyzwoite momenty w tym spotkaniu, ale za całokształt nasz defensywny pomocnik zebrał przeciętne oceny.

Angielskie media relacjonowały, że Polak niczym specjalnym się nie wyróżnił, nie był wzmocnieniem w tym spotkaniu i brakowało w jego wykonaniu gry do przodu. Słowem niczym nie górował nad pozostałymi kolegami z zespołu, desygnowanymi na plac gry przez szkoleniowca Tony'ego Pulisa.

Jednak, z punktu widzenia Krychowiaka, najważniejsze, że wreszcie wrócił do gry. Wprawdzie WBA to nie takie salony, jak Paryż, ale lepiej znów dać o sobie znać w mniej renomowanym miejscu, niż pozostawać w cieniu gwiazd w stolicy Francji.


Co innego narzeczona reprezentanta Polski Celia Jaunat. Piękna Francuzka zwraca uwagę w swojej ojczyźnie i nie inaczej jest po przeprowadzce na Wyspy Brytyjskie.

Wprawdzie klimat nie ten, ale i w nieco cieplejszych stylizacjach ukochana "Krychy" prezentuje się wybornie i przykuwa wzrok.

Miejmy nadzieję, że jej partner niedługo, z podobnym szykiem, wróci do formy, jaką prezentował na boisku jeszcze w ubiegłym roku.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama