Reklama

Reklama

Tymczasowo poprowadzi Everton, w grze Rooney i Lampard

​Szkot Duncan Ferguson poprowadzi w najbliższym czasie piłkarzy Evertonu - ogłosił klub Premier League. Zastąpi on zwolnionego w niedzielę za słabe wyniki Hiszpana Rafaela Beniteza.

50-letni Ferguson jest byłym zawodnikiem klubu z Liverpoolu, w którego barwach rozegrał w sumie 273 spotkania i strzelił 72 bramki. Miał już też okazję zadebiutować w roli trenera pierwszej drużyny - w grudniu 2019 roku na krótki czas przejął ją po zwolnieniu Portugalczyka Marco Silvy.

W komunikacie Everton nie poinformował, kiedy zapadnie decyzja o tym, kto zostanie trenerem na dłużej. Klub próbował sondować Roberta Martineza, selekcjonera reprezentacji Belgii, a w grze mają być byli znani piłkarze - Wayne Rooney i Frank Lampard.

Premier League. Everton ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową

"The Toffees" zgromadzili 19 punktów w 19 spotkaniach i zajmują 16. miejsce w tabeli Premier League. Mają sześć punktów przewagi nad strefą spadkową, w której najlepsza jest ekipa Norwich City. "Kanarki" wygrały w sobotę z Evertonem 2-1 i właśnie po tym spotkaniu zwolniony został Benitez.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy