Reklama

Reklama

Trudne chwile Hull City z Kamilem Grosickim w składzie

Siedem punktów w siedmiu spotkaniach - z pewnością nie tak walkę o powrót do Premier League wyobrażali sobie kibice Hull City. "Tygrysy" z Kamilem Grosickim w składzie przeżywają trudne chwile, ale Polak wierzy, że karta się odwróci.

Championship - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę!

Po spadku z Premier League Hull City miało być jednym z faworytów do wygrania rozgrywek na zapleczu angielskiej elity. Rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak plany klubu z KC Stadium.

"Tygrysy" w siedmiu spotkaniach zdobyły zaledwie siedem punktów. Hull City wygrało dwa mecze, jeden zremisowało, a aż cztery przegrało.

Ciężkie chwile w związku ze słabą formą zespołu przeżywa z pewnością Kamil Grosicki. Polak marzył, aby w końcówce letniego okienka transferowego zmienić klub, ale zgody na odejście "Grosika" nie wyraził menadżer Leonid Słucki, który jest zachwycony umiejętnościami Orła Nawałki.

Reklama

Skrzydłowy jest jednym z najlepszych zawodników "Tygrysów" - w siedmiu spotkaniach zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty.

29-letni Grosicki po środowej porażce z Fulham (1-2) zdecydował się zabrać głos za pośrednictwem Twittera.

- To trudny czas, ale obiecuję, że nadchodzą lepsze czasy dla kibiców Hull City - napisał "Grosik".

Liderem w wyścigu o Premier League jest Leeds United, które w siedmiu meczach zdobyło 17 punktów. "Oczko" mniej ma Cardiff City. Najbliższa okazja do odrabiania strat w sobotę - na KC Stadium przyjedzie inny spadkowicz z elity, Sunderland.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL