Reklama

Reklama

​Trener Klopp wreszcie usmażył jajecznicę, a kolejnym celem... wiązanie krawata

Podczas domowej kwarantanny w czasie pandemii koronawirusa Juergen Klopp wykonuje rzeczy, które są zupełnie normalnego dla zwykłego człowieka... Po raz pierwszy usmażył jajecznicę i nauczył się obsługiwać zmywarkę. Kolejnym celem jest umiejętność wiązania krawata.

Trener Liverpoolu podczas przymusowej przerwy nie próżnuje, ale - jak podkreślają angielskie media - wcale nie chodzi tylko o obowiązki piłkarskie. Jego zespół jest zdecydowanym liderem Premier League i spokojnie czeka na wznowienie rozgrywek, a Niemiec może zająć się innymi sprawami.

Klopp w opublikowanym w internecie materiale wideo - dla strony klubowej "The Reds" - przyznał, że wiele się nauczył w trakcie kwarantanny.

"Pierwszy raz w życiu usmażyłem jajecznicę, a ponadto jestem teraz mistrzem w obsłudze zmywarki do naczyń. W następnym tygodniu nauczę się wiązać krawat. Zapewne mi to zajmie cały tydzień, gdyż mam niezdarne ręce. A jeśli chodzi o jedzenie, zobaczymy jak długo potrwa kwarantanna, bo może coś jeszcze ugotuję" - przyznał były szkoleniowiec m.in. Borussii Dortmund, który chce zaimponować swojej żonie.

Reklama

W tym niemieckim klubie jego zawodnikami byli Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

W wolnym czasie Klopp ogląda także dawne mecze, m.in. z poprzedniego sezonu Ligi Mistrzów, który zakończył się zwycięstwem Liverpoolu. Niemiecki trener dodał, że choć dużo czasu spędza przed telewizorem, to nie zapomina o starych przyjaciołach, do których częściej niż ostatnio dzwoni.

giel/ pp/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama