Reklama

Reklama

Trener Harry Redknapp przedłużył kontrakt z Birmingham City

Szkoleniowiec Harry Redknapp przedłużył o rok kontrakt z występującym na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy Anglii zespołem Birmingham, w którym grali w tym sezonie Tomasz Kuszczak i Krystian Bielik.

70-letni trener jest najstarszym szkoleniowcem w zawodowych ligach w tym kraju.

Redknapp prowadził drużynę w trzech ostatnich meczach rozgrywek Championship, a dwa odniesione zwycięstwa pozwoliły Birmingham uratować się od spadku. Ostatecznie zespół zajął 19. miejsce, mając dwa punkty więcej niż zdegradowany Blackburn Rovers.

35-letni Kuszczak, były bramkarz reprezentacji Polski, jest zawodnikiem Birmingham od 2015 roku i gra regularnie, a wypożyczony zimą z Arsenalu Londyn 19-letni Bielik wystąpił w 10 spotkaniach nowej drużyny.

Reklama

Championship: wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy