Reklama

Reklama

Tony Pulis menedżerem West Bromwich Albion

Tony Pulis objął funkcję trenera piłkarzy West Bromwich Albion, zastępując Alana Irvine'a, zwolnionego w poniedziałek z powodu słabych wyników.

56-latek związał się z klubem z zachodniej Anglii 2,5-letnią umową. Zastąpi na tym stanowisku zwolnionego w poniedziałek Alana Irvine’a. Na ławce trenerskiej "The Baggies" zadebiutuje prawdopodobnie w sobotnim spotkaniu trzeciej rundy Pucharu Anglii z Gateshead.

Pulis i jego Crystal Palace byli odkryciem poprzedniego sezonu Premier League. "Orły" bez problemu utrzymały się w lidze, a Walijczyk otrzymał nagrodę menedżera roku.

Niespodziewanie tuż przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek, Pulis zakończył współpracę z londyńskim klubem.

Głównym zadaniem Walijczyka w West Bromie będzie utrzymanie drużyny w Premier League.

Reklama

Zobacz:

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy