Reklama

Reklama

Terry zachwyca się Ambramowiczem. "Kasjer Putina" wychwalany pod niebiosa

John Terry opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis, w którym wychwalał Romana Ambramowicza i otwarcie nazwał go "najlepszym właścicielem na świecie". Według byłego kapitana angielskiego klubu Rosjanin przyczynił się do "spełnienia marzeń Chelsea".

John Terry przez kilkanaście lat występował w barwach Chelsea Londyn. Były obrońca reprezentacji Anglii wraz z "Niebieskimi" pięciokrotnie triumfował w Premier League. Nic dziwnego, że 41-latek po dziś dzień jest bardzo związany z klubem. Były kapitan Chelsea w kilkumiesięcznym opóźnieniem zamieścił w mediach społecznościowych długi, emocjonalny wpis, w którym pożegnał byłego właściciela angielskiego klubu Romana Abramowicza. "Kasjer Putina" został w nim wychwalony pod niebiosa i nazwany "najlepszym właścicielem na świecie".

Reklama

Co za zwrot w sprawie Ronaldo! "Zmęczył się walką"

Roman Abramowicz zgarnia pochwały

Choć Abramowicz nie przyznaje się do bliskich relacji łączących go z Władimirem Putinem, świat nie ma co do nich wątpliwości. Właśnie z tego powodu 55-latek został umieszczony na liście osób, na które naniesiono sankcje tuż po wybuchu wojny w Ukrainie.

Znajomości działacza sportowego z rosyjskim agresorem nie przeszkodziły jednak Johnowi Terry’emu w opublikowaniu ckliwego postu na Instagramie. 41-latek pożegnał w nim "kasjera Putina" i podziękował mu za zasługi wobec Chelsea.

Abramowicz zakupił Chelsea Londyn w 2003 roku i od tamtego czasu jako właściciel "Niebieskich" zdobył 21 trofeów. Rosjanin zmuszony był sprzedać klub w maju 2022 roku po tym, jak jego aktywa zostały zamrożone ze względu na inwazję Rosji na terenie Ukrainy. 

Piłkarski mistrz świata na ławie oskarżonych. Wstrząsające szczegóły śledztwa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL