Reklama

Reklama

Sześć tygodni przerwy Martina Demichelisa

Martin Demichelis, który w niedzielę został piłkarzem Manchesteru City, będzie pauzował przez około sześć tygodni - poinformował występujący w angielskiej ekstraklasie klub. 32-letni argentyński obrońca na jednym z treningów uszkodził więzadło w prawym kolanie.

"Klubowy lekarz potwierdził nasze przypuszczenia. Operacja jednak nie będzie konieczna" - napisano na oficjalnej stronie Manchesteru.

Demichelis dołączył tym samym do grupy kontuzjowanych defensorów "The Citizens", w której są również Belg Vincent Kompany i Anglik Micah Richards.

32-letni Argentyńczyk tego lata aż dwa razy zmieniał przynależność klubową, bowiem w lipcu - po wygaśnięciu umowy z Malagą - przeszedł do Atletico Madryt. Wcześniej grał m.in. w Bayernie Monachium.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama