Reklama

Reklama

"Szczęsny zrozumiał, że siedzenie na ławce to strata czasu"

Wojciech Szczęsny został na rok wypożyczony do AS Roma. Polski bramkarz poinformował o tym na swoim profilu na Instagramie, umieszczając filmik z przywitaniem z kibicami rzymskiego klubu w języku włoskim.

"To dobra decyzja dla Wojtka. Roma to klub z najwyższej półki, który będzie grał w Lidze Mistrzów, a Polakowi zależy na tym by bronić i być w kręgu zainteresowań selekcjonera kadry Adama Nawałki. Szczęsny zrozumiał, że siedzenie na ławce przez pół roku czy rok, to czas stracony. Jak potoczą się jego losy? Wiele zależy od tego jak dobrze w londyńskim klubie będzie spisywał się Petr Czech. Trudno teraz spekulować" - stwierdził komentator Premier League w nc+ Rafał Nahorny.

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama