Reklama

Reklama

Syn Wayne'a Rooneya kibicuje... Vardy'emu!

Jamie Vardy to jedno z objawień trwającego sezonu. Gracz Leicester spisuje się znakomicie w klubie, który przewodzi tabeli Premier League, a także coraz pewniej poczyna sobie w reprezentacji Anglii.

Jamie Vardy to jedno z objawień trwającego sezonu. Gracz Leicester spisuje się znakomicie  w klubie, który przewodzi tabeli Premier League, a także coraz pewniej poczyna sobie w reprezentacji Anglii.

W ostatnich towarzyskich starciach "Synów Albionu" z Niemcami i Holandią Vardy trafiał do siatki i zdaniem niektórych to właśnie on powinien znaleźć się w wyjściowym składzie na zbliżające się mistrzostwa Europy, kosztem Wayne'a Rooneya. Napastnik Manchesteru United przyznał w jednym z wywiadów, że fanem talentu gracza "Lisów" jest nawet jego... syn.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama