Reklama

Reklama

Skomponowali piosenkę, aby zatrzymać gracza w klubie

Kibice Arsenalu Londyn pragną zatrzymać w klubie reprezentanta Anglii Theo Walcotta, któremu w czerwcu wygasa kontrakt, a negocjacje w sprawie jego przedłużenia przeciągają się. Aby przekonać 23-letniego piłkarza do pozostania... skomponowali piosenkę.

Utwór zatytułowany "Sign da ting" stworzyła grupa fanów Arsenalu, która zwie się Roxy Arms. Został on przez nich zamieszczony w serwisie internetowym YouTube.

Piosenka rozpoczyna się słowami nawołującymi Walcotta do ujawnienia swoich planów na przyszłość. Potem następuje refren zachęcający go do podpisania nowej umowy.

W dalszej części kibice "Kanonierów" zapewniają piłkarza, że nikt nie będzie go tak uwielbiał jak oni.

Sugerują również, że jeśli odejdzie, będzie to oznaczało, że pieniądze są dla niego ważniejsze niż klub.

Reklama

Odradzają mu także - gdyby jednak zdecydował się rozstać z ekipą z Londynu - przenosiny do Manchesteru United, śladami byłego kolegi klubowego Holendra Robina van Persiego.

23-letni Walcott trafił do Arsenalu, którego barwy reprezentują obecnie dwaj polscy bramkarze Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański, z Southampton w 2006 roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy