Reklama

Reklama

Siedmiu aresztowanych po meczu West Ham - Chelsea w Pucharze Ligi

Siedem osób zostało aresztowanych po derbach Londynu w 1/8 finału Pucharu Ligi pomiędzy West Ham United a Chelsea. To efekt zamieszek, do jakich doszło na byłym Stadionie Olimpijskim, gdzie teraz grają "Młoty".

Plastikowe butelki, krzesełka i monety zostały rzucone w trakcie spotkania, gdzie starły się ze sobą setki kibiców i musiała interweniować policja.

Menedżer West Hamu Slaven Bilić powiedział, że takie zachowanie fanów jest "nie do przyjęcia", dodając: "Sprzeciwiamy się temu całkowicie jako klub".

Z kolei władze "Młotów" zapowiedziały, że kibice zamieszani w te wydarzenia otrzymają dożywotni zakaz stadionowy.

Londyńska policja zatrzymała siedem osób za rzekome zakłócanie porządku publicznego, a 30 nie zostało wpuszczonych na spotkanie.

Reklama

Jeden z uczestników meczu powiedział BBC, że "to był prawdziwy koszmar", dodając: "Jeśli nie zamkną tego stadionu, to ktoś tu kiedyś zginie".

West Ham United na byłym Stadionie Olimpijskim występuje od tego sezonu.

W środowym spotkaniu "Młoty" wygrały z Chelsea 2-1.

Zobacz wyniki 1/8 finału Pucharu Ligi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama