Reklama

Reklama

Ruud Gullit ostrzegł Paula Pogbę

Były słynny piłkarz Ruud Gullit przestrzegł Paula Pogbę, że jego kariera szybko załamie się, jeśli będzie bardziej skupiony na kupowaniu ubrań i farbowaniu włosów niż na piłce nożnej.

Pogba został latem najdroższym piłkarzem świata, gdy Manchester United zapłacił Juventusowi za niego 105 mln euro. Francuz ma niesamowite umiejętności, ale Ruud Gullit twierdzi, że to wcale nie oznacza, że jest skazany na sukces w Premier League.

Były słynny pomocnik Holandii, który w 1988 roku doprowadził ją do mistrzostwa Europy, ocenił, że Pogba jest na ścieżce, jaką właśnie przeszedł Memphis Depay. Holenderski skrzydłowy błyszczał w PSV i miał zostać gwiazdą Manchesteru United, ale za bardzo skupił się na pozasportowych sprawach i w efekcie musiał opuścić Old Trafford.

Reklama

"Pogba może być najdroższym piłkarzem świata, ale to się nie będzie liczyć, jeśli będzie spędzał więcej czasu na kupowaniu ubrań, farbowaniu włosów i aktywności w mediach społecznościowych" - ostrzegł Gullit.

"Paul powinien porozmawiać z Memphisem i zrozumieć, że odnoszenie sukcesów w Anglii jest możliwe tylko dzięki grze na najwyższym poziomie co tydzień i całkowitemu poświęceniu karierze piłkarskiej" - podkreślił Gullit.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL