Reklama

Reklama

Riyad Mahrez podbija Premier League

Riyad Mahrez otworzył wynik meczu Leicester City - Swansea (4-0), strzelając swojego 17. gola w bieżących rozgrywkach. Reprezentant Algierii ma również na koncie 11 asyst i śmiało może uchodzić za architekta kapitalnej gry "Lisów".

Niewiele jednak brakowało, by ten piłkarz... w ogóle nie zaistniał w poważnym futbolu.

"Riyad miał potencjał, ale bardzo późno rozwinął się fizycznie. Cały czas mówiono o nim, że jest za niski, za wolny, zbyt wątły, a do tego słaby taktycznie. W wieku 12-17 lat było mu bardzo trudno, ale on nigdy nie zwątpił w swoje umiejętności. Już wtedy, wbrew wszelkim komentarzom, był bardzo pewny siebie. Do tego harował jak wół, bo po treningu wracał na boisko i ćwiczył sam - powiedział w rozmowie z "Daily Mail" Mohamed Coulibaly, jeden z pierwszych trenerów Mahreza.

Reklama

Wyniki, terminarz i tabela Premier League

Zobacz materiał wideo:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama