Reklama

Reklama

Renato Sanches na liście życzeń Man United. Benfica chce 60 mln funtów

​Zimowe okienko transferowe ledwie się zamknęło, a szefowie Manchester United już planują kolejne ruchy. "Czerwone Diabły" są zainteresowane 18-letnim Renato Sanchesem z Benfiki Lizbona. Portugalski klub oczekuje za utalentowanego gracza aż 60 mln funtów.

Premier League. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Liga portugalska. Wyniki, tabela i statystyki - kliknij tutaj!

Sanches jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących zawodników młodego pokolenia w Europie. 18-letni pomocnik regularnie występuje w młodzieżowych reprezentacjach Portugalii, a na początku obecnego sezonu przebił się do pierwszej drużyny Benfiki Lizbona.

Reklama

Młody zawodnik wyróżnia się dobrą techniką, do tego jest niezwykle dynamiczny, może występować na kilku pozycjach w drugiej linii. Zagrał w tym sezonie w 13 meczach ligowych Benfiki i strzelił w nich dwie bramki.

Utalentowanego gracza w letnim oknie transferowym chciałby pozyskać Manchester United. Szefowie "Czerwonych Diabłów" przed sezonem mocno zaszaleli na transferowym rynku i sprowadzili m.in. Anthony’ego Martiala i Memphisa Depaya, ale w Premier League spisują się poniżej oczekiwań.

Działacze już teraz planują więc przebudowę zespołu, który zamierzają oprzeć na młodych, utalentowanych graczach. Sprowadzenie Sanchesa wcale nie będzie jednak łatwe, bo szefowie Benfiki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że trafił im się wielki talent.

Według ustaleń angielskich mediów, portugalski klub oczekuje za zawodnika ogromnych pieniędzy. Przedstawiciele Man United usłyszeli od szefów Benfiki, że ci musieliby wyłożyć za Sanchesa 60 mln funtów. Wydaje się, że jest to zaporowa cena, która skutecznie odstraszy działaczy "Czerwonych Diabłów".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy