Reklama

Reklama

Rekordowy transfer Leicester City

Argentyńczyk Leonardo Ulloa za 8 mln funtów został piłkarzem Leicester City. To rekordowy transfer tego klubu.

Beniaminek angielskiej ekstraklasy piłkarskiej Leicester City, w którym występuje 60-krotny reprezentant Polski Marcin Wasilewski, dokonał najwyższego transferu w swojej historii, sprowadzając z Brighton Argentyńczyka Ulloę.

Ta suma jest także rekordem w historii byłego klubu argentyńskiego napastnika (Brighton występuje na zapleczu Premier League - w Championship).

Kwota może wzrosnąć nawet do 10 milionów funtów, w zależności od liczby występów zawodnika.

Ulloa, który 26 lipca skończy 28 lat, grał w Brighton od stycznia 2013 roku. W minionym sezonie we wszystkich rozgrywkach strzelił łącznie 16 goli. Wcześniej był piłkarzem m.in. hiszpańskiej Almerii.

Reklama

Drużyna Leicester City, która w minionym sezonie zajęła pierwsze miejsce w Championship, wróciła do angielskiej ekstraklasy po dziesięciu latach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy