Reklama

Reklama

Real Madryt chce Pogbę i oferuje Man Utd Bale'a, Jamesa i Navasa

Real Madryt nie rezygnuje z zamiaru pozyskania Paula Pogby i kusi Manchester United oferując mu w zamian Garetha Bale'a, Jamesa Rodrigueza i Keylora Navasa.

Jak przekonuje "Sunday Times", transfer Pogby jest "naprawdę prawdopodobny". Angielska prasa już wcześniej podawała, że Francuz zgodził się na obniżenie zarobków, byle tylko przejść do "Królewskich".

Trener Realu Zinedine Zidane ma za zadanie przebudowę zespołu, który w minionym sezonie zawiódł na wszystkich frontach. Drużyna potrzebuje nowych gwiazd i rodak trenera ma być jedną z nich.

Manchester United nie ma jednak zamiaru pozbywać się swojego lidera. Kwota, jaką mógłby zaoferować Real za Pogbę zdecydowanie odbiega od 150 mln euro, na ile wyceniany jest Francuz. Szefowie "Królewskich" mają jednak inne atuty w negocjacjach. Sposobem na nakłonienie Man Utd do transferu Pogby ma być zaoferowanie im gwiazd, które na Bernabeu nie są już potrzebne, a wciąż kosztują krocie.

Reklama

Zidane jasno dał do zrozumienia, że nie wiąże przyszłości ze pomocnikami Garethem Bale'em oraz Jamesem Rodriguezem i bramkarzem Keylorem Navasem. Real miał zaoferować wszystkich trzech Manchesterowi United i obiecać, że dopłaci różnicę.

MZ

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL