Reklama

Reklama

Rafa Benitez będzie nowym trenerem Chelsea Londyn

Rafael Benitez zostanie ogłoszony nowym trenerem Chelsea Londyn - podał Skysports. Według innych źródeł, podpisze półtoraroczny kontrakt z klubem Romana Abramowicza.

Nieoficjalnie Anglicy podkreślają, że 48-letni Rafa Benitez jest opcją tymczasową, dopóki za pracą nie zatęskni Pep Guardiola, o którego zatrudnieniu marzy Abramowicz.

Na Stamford Bridge mają nadzieję, że Benitez będzie tym, który obudzi wreszcie drzemiący potencjał w Fernando Torresie. Na razie nie można powiedzieć, by choć dziesiąta część sumy wydanej na Hiszpana (50 mln euro) spłaciła się.

Pytanie tylko, czy Benitez nie wypadł z obiegu przez dwa lata, w trakcie których pozostawał bez pracy. W 2010 roku zwolnił go Inter Mediolan, gdy nie udało mu się opanować kryzysu po odejściu Josego Mourinho.

Reklama

Benitez podpisze kontrakt w czwartek.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama