• 6 .Everton (32 pkt.)
  • 7 .West Ham United FC (32 pkt.)
  • 8 .Aston Villa FC (29 pkt.)

Puchar Ligi Angielskiej - wygrane Chelsea i Sheffield w ćwierćfinale

Chelsea Londyn wygrała w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ligi z Derby Country 3-1. Do sporej niespodzianki doszło w drugim meczu - Sheffield United zwyciężyło z Southampton.

Pierwszą bramkę dla Chelsea zdobył w 23. minucie Eden Hazard. Asystę zaliczył Cesc Fabregas.

Drugą gola dla londyńczyków w 56. minucie strzelił Filipe Luis. Lewy obrońca popisał się perfekcyjnym strzałem z rzutu wolnego. Z około 20 metrów uderzył nad murem w okienko bramki Derby Country.

Kontaktową bramkę dla Derby zdobył w 71. minucie Bryson, ale losy meczu ostatecznie rozstrzygnął Schuerrle, które trafił do siatki Derby w 82. minucie.

Derby Country - Chelsea Londyn 1-3

Do sporej niespodzianki doszło w drugim meczu ćwierćfinałowym. Występujący w trzeciej lidze Sheffield United pokonał obecnie piątą drużynę Premier League Southampton 1-0. Gola strzelił w 63. minucie McNulty.

Sheffield United - Southampton 1-0

Zobacz wyniki i terminarz Pucharu Ligi

Dowiedz się więcej na temat: Chelsea Londyn | derby county | FC Southampton | puchar ligi