• 6 .Tottenham Londyn (59 pkt.)
  • 7 .Wolverhampton Wanderers (59 pkt.)
  • 8 .Arsenal Londyn (56 pkt.)

Puchar Anglii: Leicester - Tottenham 0-2. Grał Wasilewski

Leicester City, z Marcinem Wasilewskim w składzie, odpadł z Pucharu Anglii, przegrywając w trzeciej rundzie u siebie 0-2 z Tottenhamem Hotspur.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Był to mecz powtórzony, gdyż dziesięć dni temu spotkanie w Londynie zakończyło się remisem 2-2. Jedną z bramek zdobył wówczas Wasilewski.

Siedzący na ławce w lidze angielskiej polski obrońca, w meczach pucharowych gra ostatnio regularnie.

Tym razem też biegał po murawie od pierwszej do ostatniej minuty, ale nie uchronił swojego zespołu od porażki.

"Koguty" objęły prowadzenie w 39. minucie, gdy mocnym strzałem popisał się Heung-min Son. W 66. minucie wynik ustalił Nacer Chadli.

Rywalem Tottenhamu w czwartej rundzie będzie Colchester United.

Liverpool zrehabilitował się za wpadkę w Exeter (2-2) i powtórkę u siebie wygrał 3-0, awansując do dalszych gier, gdzie czeka na niego West Ham.

Leicester City - Tottenham Hotspur 0-2. Raport meczowy

Puchar Anglii: wyniki, strzelcy, terminarz