• 6 .Everton (32 pkt.)
  • 7 .West Ham United FC (32 pkt.)
  • 8 .Chelsea Londyn (29 pkt.)

Puchar Anglii: Derby County - Leicester City 2-2

Derby County zremisowało z Leicester City 2-2 (2-1) w spotkaniu 1/16 finału Pucharu Anglii. Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski znaleźli się poza kadrą meczową "Lisów"

Puchar Anglii - sprawdź terminarz i wyniki!

Goście objęli prowadzenie już w 8. minucie, kiedy samobójcze trafienie zaliczył Darren Bent. Napastnik Derby zrehabilitował się 13 minut później, kiedy skierował piłkę do właściwej bramki.

Pięć minut przed przerwą, Kaspera Schmeichela zaskoczył Craig Bryson i gospodarze po raz pierwszy objęli prowadzenie.

Leicester nie stwarzało sytuacji i uratowało losy meczu dopiero w końcówce. W 86. minucie, na listę strzelców wpisał się Wes Morgan.

Remis sprawił, że mecz zostanie powtórzony. Inne spotkania tej fazy rozgrywek zaplanowano na sobotę i niedzielę.

Bartosz Kapustka i Marcin Wasilewski (Leicester City) znaleźli się poza kadrą meczową "Lisów".