Reklama

Reklama

Przemysław Zdybowicz pojedzie na testy do Leicester City

​Przemysław Zdybowicz otrzymał zaproszenie do udziału w tygodniowych testach w akademii Leicester City. 17-letni napastnik ma przebywać w angielskim klubie w dniach 4 - 11 maja - poinformował GKS Bełchatów, w którego barwach grywa Zdybowicz.

Leicester to wciąż aktualny mistrz Anglii i uczestnik ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W jego barwach występują dwaj Polacy - Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka.

Przemysław Zdybowicz urodził się w styczniu 2000 roku. W tym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie "Brunatnych" i ma na koncie trzy występy w 2. lidze. Bełchatowianin zagrał także w 13 spotkaniach IV ligi oraz w Centralnej Lidze Juniorów. W sierpniu 2016 roku podpisał pierwszy profesjonalny, trzyletni kontrakt z macierzystym klubem.

Jest także młodzieżowym reprezentantem Polski.

Zdybowicz będzie przebywał w Anglii przez tydzień. Od 4 do 11 maja.

O testach napastnika poinformowała oficjalna strona GKS-u Bełchatów.

Reklama

ŁS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy