• 6 .Southampton FC (17 pkt.)
  • 7 .Wolverhampton Wanderers FC (17 pkt.)
  • 8 .Everton (16 pkt.)

Premier League. Wygrane Liverpoolu i Tottenhamu w 29. kolejce

Liverpool wygrał z Newcastle United 2-0, a Tottenham Hotpsur tym samym stosunku pokonał Huddersfield Town w sobotnich meczach 29. kolejki Premier League.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League

Tottenham Hotspur pokonał Huddersfield 2-0, a dwie bramki dla "Kogutów" strzelił Heung-Min Son z Korei Południowej.

W takich samych rozmiarach Liverpool wygrał z Newcastle United. Świetną dyspozycję potwierdził Mohamed Salah. Egipski napastnik "The Reds" strzelił gola w siódmym meczu z rzędu. W sobotnim spotkaniu trafił do bramki rywali w 40. minucie zdobywając 32. gola w tym sezonie biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

10 minut po przerwie Sadio Mane wykorzystał prostopadłe podanie Roberto Firmino.

Liverpool awansował na drugie miejsce w tabeli, ale punkt mniej ma Manchester United, który w poniedziałek zagra na wyjeździe z Crystal Palace, którego zawodnikiem jest Jarosław Jach. Hitem tej kolejki jest niedzielne spotkanie lidera Manchesteru City z aktualnym mistrzem Chelsea Londyn.

Dowiedz się więcej na temat: Tottenham Hotspur | Liverpool FC | Premier League