Reklama

Reklama

​Premier League. West Ham United wygrał, Fabiański w opałach pod koniec meczu

Łukasz Fabiański wystąpił w meczu pomiędzy West Ham United i Crystal Palace. "Młoty" wygrały 3-2, ale niemal straciły trzybramkową zaliczkę w samej końcówce spotkania.

Wszystko mogło się rozpocząć od "trzęsienia ziemi", bo już w pierwszej minucie Jeff Schlupp z Crystal Palace trafił w słupek po nieco przypadkowej akcji i strzale z pięciu metrów. Szczęście uśmiechnęło się do West Ham United, a później ekipa gości potrafiła przerodzić to w sukces dokładając dobrą grę w ofensywie. 

Premier League. Łukasz Fabiański w końcówce spotkania wpuścił dwie bramki

Na prowadzenie "Młoty" wyprowadził Manuel Michail Antonio w 22. minucie. Trzy minuty później Manuel Lanzini korzystając z dobrego przyjęcia, a następnie odruchowego dryblingu, złożył się do uderzenia z woleja niemal idealnie z punktu wykonywania rzutów karnych. Bramkarz gospodarzy nie miał żadnych szans na reakcje i było 2-0.

Reklama

Lanzini dołożył drugie trafienie dla siebie i trzecie dla zespołu w piątej doliczonej do podstawowego wymiaru czasu minucie w pierwszej połowie, wykorzystując rzut karny. Łukasz Fabiański był bliski zachowania kolejnego czystego konta w sezonie. 

Czytaj także: Polscy piłkarze na wspólnej kawie z dziećmi. "Wielka rodzina” 

Polak obronił cztery strzały i zebrał dobre recenzje za swoją grę, ale nie udało mu się ochronić drużyny przed stratą goli. Już w końcowej fazie rywalizacji, Orły znalazły dwukrotnie sposób na umieszczenie piłki w bramce. Szalony "pościg" Crystal Palace za wynikiem zakończył się jednak na tej zdobyczy, cały mecz gospodarze przegrali 2-3.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama