• 6 .Liverpool FC (43 pkt.)
  • 7 .Everton (43 pkt.)
  • 8 .Tottenham Hotspur Londyn (39 pkt.)

Premier League: Watford FC - Manchester United 2-0 w 18. kolejce

W 18. kolejce Premier League Manchester United niespodziewanie przegrał z Watfordem 0-2. O porażce piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera zadecydowała słaba postawa na początku drugiej połowy. Stracili wtedy obie bramki.

T. Deeney 54'

"Czerwone Diabły" były zdecydowanym faworytem. Watford z dziewięcioma punktami zamykał tabelę Premier League. Nieoczekiwanie zdobył jednak pełną pulę.

W pierwszej połowie, zgodnie z oczekiwaniami, przeważali podopieczni Ole Gunnara Solskjaera. Nie potrafili jednak zdobyć bramki i już na początku drugiej części zostali skarceni. W 50. minucie, po rzucie wolnym do siatki trafił Ismaila Sarr. Jego strzał nie był zbyt mocny, ale David de Gea nieporadnie interweniował i musiał wyciągać piłkę z siatki.

Cztery minuty później Watford podwyższył prowadzenie. Aaron Wan-Bissaka faulował w polu karnym Sarra, a "jedenastkę" pewnie wykorzystał Troy Deeney.