Reklama

Reklama

Premier League. Thiago Silva na rajskich wakacjach tuż przed rozpoczęciem treningów z Chelsea

Żona Thiago Silvy podzieliła się z fanami zdjęciem z wakacji, które były jednocześnie zasłużoną przerwą od treningów dla świeżo upieczonego zawodnika Chelsea. We wzruszających słowach Isabele de Silva wyznała, że nigdy nie szukała doskonałości, ale ich związek jest najpewniejszą rzeczą w całym życiu.

Thiago Silva niedawno oficjalnie ogłosił, że po ośmiu latach czas wreszcie rozstać się z PSG. Podziękował swojej dawnej drużynie oraz sztabowi szkoleniowemu, aby chwilę potem stać się nowym zawodnikiem Chelsea.

Kontrakt Silvy z angielskim zespołem został podpisany na rok z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.

35-latek w PSG rozegrał 315 spotkań. Ostatni raz wystąpił we francuskim zespole w finale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.

Piłkarz spędził zasłużoną przerwę przed rozpoczęciem treningów na włoskiej Sardynii. Wakacyjnym zdjęciem wraz z romantycznym opisem podzieliła się jego żona.

Reklama

"To piękne, gdy ktoś decyduje się zostać, kiedy może odejść. Nigdy nie szukałam doskonałości i jesteśmy tym 'niedoskonałym' wyborem, ale z pewnością najpewniejszą rzeczą, jaką zrobiliśmy w życiu. Kocham cię" - napisała Isabele de Silva.

Wkrótce po opublikowaniu zdjęcia para wsiadła na pokład prywatnego samolotu i odleciała w kierunku Londynu. W najbliższych dniach Brazylijczyk dołączy do zespołu Franka Lamparda.

ABReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL