Reklama

Reklama

  • 1 .Chelsea Londyn (22 pkt.)
  • 2 .Liverpool FC (21 pkt.)
  • 3 .Manchester City (20 pkt.)
  • 4 .West Ham United FC (17 pkt.)
  • 5 .Brighton & Hove Albion FC (15 pkt.)
  • 6 .Tottenham Hotspur Londyn (15 pkt.)
  • 7 .Manchester United (14 pkt.)
  • 8 .Everton (14 pkt.)

Premier League. Powstanie niezwykły film o Aleksie Fergusonie

Sir Alex Ferguson dał się wreszcie przekonać. W październiku mają zacząć się zdjęcia do filmu dokumentalnego, który opowie historię legendarnego menedżera Manchesteru United. Realizacją zajmie się jego syn Jason.

Dokument o Fergusonie to swego rodzaju odpowiedź na film "Wszystko albo nic" (All or Nothing), który pokazywał jak wygląda od środka Manchester City z Pepem Guardiolą jako głównym bohaterem. Tutaj będzie jednak jeszcze więcej ciekawych i nieznanych opowieści.

"Wiele razy namawiano mnie w ostatnich latach na zwierzenia o moim życiu, ale nie czułem się na siłach, aby się na to zdecydować. Kiedy jednak zobaczyłem jaki team stoi za tym projektem i kiedy wysłuchałem, jakie mają plany, zrozumiałem, że film jest w dobrych rękach. Mam nadzieję, że będzie najlepszy, jaki tylko można zrobić, bo dotychczas współpraca układa się znakomicie" - powiedział Ferguson.

Reklama

Głównym tematem będzie oczywiście bogata kariera sportowa Szkota, najpierw jako zawodnika, a potem jako wybitnego menedżera, począwszy od East Stirling, przez St Mirren, Aberdeen aż po Manchester United, z którym w ciągu 27 lat zdobył m.in. 13 tytułów mistrzowskich w Premier League oraz dwie Ligi Mistrzów. W filmie dzięki przyjaciołom i znajomym mają jednak znaleźć się również wątki bardziej prywatne. To szeroko rozumiana historia jego życia, pokazująca też ostatnie problemy ze zdrowiem. Ferguson przechodzi obecnie rehabilitację.

Jak donosi brytyjski Mirror, Jason Ferguson nagrał już 60 godzin wywiadu audio ze swoim ojcem.

RP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę Premier League


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje