• 6 .Chelsea Londyn (0 pkt.)
  • 7 .Crystal Palace FC (0 pkt.)
  • 8 .Everton (0 pkt.)

Premier League. Paul Pogba kontuzjowany. Czeka go kilkutygodniowa przerwa

W sobotnim meczu z Evertonem (3-3) pomocnik Manchesteru United Paul Pogba nabawił się urazu uda. Jak poinformował klub, Francuza czeka teraz kilkutygodniowa przerwa.

Starcie "Czerwonych Diabłów" z Evertonem było niezwykle pasjonujące. Ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami, a gol na wagę remisu dla "The Toffees" padł w 95. minucie spotkania (relację z tej potyczki znajdziesz TUTAJ - kliknij).

Od 39. minuty drużyna Manchesteru musiała sobie radzić bez Paula Pogby, który opuścił plac gry z urazem. Jego miejsce na boisku zajął Fred.

Po spotkaniu Francuz przeszedł badania. Wykazały one kontuzję mięśnia uda. To - jak informuje klub - wykluczy Pogbę z gry na czas kilku tygodni.

27-latek przegapi więc między innymi dwumecz z Realem Sociedad w 1/16 finału Ligi Europy.