Reklama

Reklama

Tabela gr. E "Polskiej" :
  • 1. Słowacja (3 pkt.)
  • 2. Hiszpania (1 pkt.)
  • 3. Szwecja (1 pkt.)
  • 4. Polska (0 pkt.)

Premier League. Partnerka Abrahama uderzyła w trenera Chelsea na Instagramie

Po porażce Chelsea z Leicester City w finale FA Cup pretensje o brak Tammy'ego Abrahama w meczowym składzie ma do trenera Thomasa Tuchela... partnerka napastnika The Blues.

W Anglii najwyraźniej mają swoją wersję afery w stylu tej znanej z naszego, ekstraklasowego podwórka, czyli awantury zainicjowanej przez narzeczoną Marko Veszovicia. W ekstraklasowych realiach narzeczona Veszovicia uderzyła postem na Instagramie w Legię Warszawa. Z kolei na Wyspach Brytyjskich, narzeczona Tammy’ego Abrahama zaatakowała w podobny sposób Thomasa Tuchela, trenera Chelsea Londyn. 

O sprawie pisze m.in. hiszpański dziennik "As", który cytuje - usunięty już - instagramowy post partnerki Abrahama. Skrytykowała ona w ostrych słowach trenera Tuchela za to, że nie wystawił jej ukochanego w składzie na finałowe spotkanie FA Cup. Chelsea przegrała starcie o to trofeum z Leicester City 0-1. "Nawet nie ławka? To musi być żart!" - skwitowała Leah Monroe. Stwierdziła, że "dla niej ta decyzja nie ma żadnego sensu", w kontekście pominięcia w składzie "czołowego snajpera", jak pisze partnerka o Abrahamie. 

Reklama

Najwyraźniej jednak żale partnerki 23-letniego napastnika Chelsea nie spodobały się klubowi bądź samemu zawodnikowi, skoro post został szybko usunięty.


 

Dowiedz się więcej na temat: tammy abraham | Chelsea Londyn | Thomas Tuchel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje