• 6 .Manchester United (24 pkt.)
  • 7 .Arsenal Londyn (23 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (21 pkt.)

Premier League: Manchester United - Sheffield United FC 3-0 w 31. kolejce

W meczu 31. kolejki Premier League Manchester United pokonał Sheffield United 3-0. Hat-tricka zdobył Anthony Martial.

A. Martial 7',44',74'

"Czerwone Diabły" od początku dominowały i już w siódmej minucie objęły prowadzenie. Marcus Rashford spod linii końcowej zagrał przed bramkę. Na pierwszym słupku był Martial, który z bliska trafił do bramki.

Kilka minut później to Francuz podawał do Rashforda, ale Anglik uderzył obok bramki. Z kolei w 22. minucie do siatki trafił Harry Maguire, ale jego gol nie został uznany.

Tuż przed przerwą ponownie bramkę zdobył Martial. Tym razem wszystko było zgodnie z przepisami i po pierwszej połowie Manchester United prowadził 2-0.

Świetnie układała się współpraca Rashforda z Martialem. W 74. minucie po akcji tej dwójki padł kolejny gol. Po prostopadłym podaniu Francuz przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem, kompletując hat-tricka.

W środę odbyły się też trzy inne mecze. Wolverhampton pokonał 1-0 Bournemouth. W drużynie "Wisienek" cały mecz na ławce spędził Artur Boruc.

Everton w takim samym stosunku pokonał Norwich. Z kolei Newcastle zremisowało z Aston Villą 1-1.

Chris Basham
67′ Luke Shaw
Phil Jagielka
Aaron Wan-Bissaka
Jack Robinson
80′ Bruno Miguel Borges Fernandes
Enda Stevens
Nemanja Matić
John Fleck
80′ Paul Pogba
John Lundstram
 7′, 44′, 74′ 80′ Anthony Martial
Oliver Norwood46′
80′ Mason Greenwood
David McGoldrick64′
80′ Marcus Rashford
Sander Gard Bolin Berge46′
80′ Andreas Hoelgebaum Pereira
Luke Anthony Freeman
80′ Daniel James
Ben Osborn
80′ Juan Mata
Jack Rodwell
80′ Scott McTominay
Oliver McBurnie46′
Frederico Rodrigues Santos
Billy Sharp
80′ Odion Jude Ighalo