Reklama

Reklama

Premier League. Kamil Grosicki odejdzie w West Bromwich Albion. Podał trzy potencjalne kierunki

Kamil Grosicki potwierdził, że po zakończeniu sezonu odejdzie z ekipy West Bromwich Albion i jako wolny zawodnik będzie szukał nowego pracodawcy. Wyjawił także kierunki, z których dzwonią do niego kluby zainteresowane jego zakontraktowaniem.

Podczas letniego okienka transferowego byliśmy świadkami kolejnej sagi transferowej z udziałem Kamila Grosickiego.

Reprezentant Polski był bliski przenosin do Nottingham Forest. Jego przeprowadzka nie doszła jednak do skutku. Kluby spóźniły się ze zgłoszeniem transakcji o 21 sekund.

Grosicki pozostał więc w zespole West Bromwich Albion i... przepadł. W tym sezonie na boiskach Premier League pojawił się zaledwie trzykrotnie, rozgrywając łącznie 149 minut. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji w meczu ligowym 19 stycznia, gdy zanotował asystę w przegranym 1-2 meczu z West Hamem United.

Reklama

Grosicki był bliski powrotu do Polski, teraz czas na zagraniczny klub

32-latek opowiedział o swoich planach na przyszłość na Facebooku podczas rozmowy zorganizowanej z jednym z jego sponsorów, zajmującym się panelami słonecznymi. Grosicki przyznał, że w styczniu chciał wrócić do Polski (sporo mówiło się wtedy o jego możliwym transferze do Legii), ale po sezonie nie zamierza już wiązać się z klubem ze swojej ojczyzny.

 - Dostaję telefony z krajów arabskich, Ameryki oraz Turcji. Wydaje mi się, że z drużynami z tych krajów w najbliższej przyszłości będę rozmawiał. Są najbardziej zainteresowani. Moja przygoda z WBA dobiega końca, a ja będę wolnym zawodnikiem - stwierdził Grosicki.

Możemy być więc pewni, że latem czeka nas kolejna saga dotycząca zmiany przynależności klubowej "Grosika". Tym razem jednak niemal na pewno doświadczony skrzydłowy znajdzie nowego pracodawcę.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL