• 6 .Everton (10 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (9 pkt.)
  • 8 .West Ham United FC (8 pkt.)

​Premier League. Kamil Grosicki gratuluje udanego debiutu tymczasowemu trenerowi Tottenhamu

Tottenham Hotspur wygrał z Southampton FC 2-1 w ramach 29. kolejki Premier League. Z obowiązków tymczasowego trenera w swoim debiucie dobrze wywiązał się Ryan Mason, któremu gratulacje złożył polski pomocnik, a dawniej kolega z boiska, Kamil Grosicki.

W ekipie "Świętych" całą jednostkę meczową rozegrał Jan Bednarek, a jego drużyna prowadziła 1-0 od 30. minuty. "Koguty" z Londynu zdołały jednak przechylić szalę na swoją korzyść w drugiej połowie i zgarnęły zwycięstwo po bramkach Garetha Bale'a i Heunga-mina Sona.

Gratulacje od Kamila Grosickiego

Trudne zadanie stało przed tymczasowym trenerem londyńczyków Ryanem Masonem. By przygotować zespół do meczu miał tylko dwa dni. 29-letni szkoleniowiec przejął drużynę po tym, jak zwolniono z posady Jose Mourinho.

Prawdopodobnie poprowadzi ją także w finale Pucharu Ligi Angielskiej z Manchesterem City (niedziela 25 kwietnia).

Z gratulacjami dla Masona pospieszył Kamil Grosicki. Reprezentant Polski występował z Masonem w Hull City i nie umknęło mu ważne wydarzenie w życiu byłego kolegi z szatni. "Gratulacje szefie" - napisał "Grosik" za pomocą Twittera.