Reklama

Reklama

Premier League. Harry Kane bez śladu po kontuzji

Zdaniem Jose Mourinho, Harry Kane nie ma już śladów po kontuzji. Piłkarz Tottenhamu wyzdrowiał po urazie ścięgna podkolanowego i może powoli myśleć o grze.

Optymistyczne wiadomości docierają z ust trenera Tottenhamu. Jak informuje trener drużyny Jose Mourinho, Harry Kane wyzdrowiał po kontuzji ścięgna podkolanowego.

"Jedną rzeczą jest brak kontuzji, a inną gotowość do gry w piłkę nożną" - powiedział w Sky Sport Mourinho.

Kane przeszedł operację na początku stycznia. Była ona konieczna po pechowym zdarzeniu podczas noworocznego spotkania z Southampton FC. Już wtedy spekulowano, że napastnik wróci do gry najwcześniej w kwietniu.

Kiedy piłkarze Tottenhamu będą mogli rozpocząć legalne treningi w grupach?

Reklama

"Nic jeszcze nie wiem. Musimy poczekać na oficjalne pozwolenie dla piłkarzy na ponowne trenowanie w grupach. Byłoby dobrze, aby zawodnicy takiej jakości mogli rozegrać dziewięć pozostałych spotkań" - dodał szkoleniowiec,

Zdaniem Mourinho, nawet jeśli bramy stadionów wciąż będą zamknięte dla kibiców, współcześnie nie jest żadnym problemem, aby fani futbolu mogli wspólnie z piłkarzami dzielić się emocjami po każdym golu.

"Dzięki kamerom, mecze oglądają miliony. Jeśli pewnego dnia wejdziemy na pusty stadion, w rzeczywistości wcale nie będzie on pusty" - zakończył Portugalczyk. Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama