Reklama

Reklama

Premier League. Guardiola przedłużył kontrakt z Manchesterem City do 2023 roku

Koniec spekulacji na temat najbliższej przyszłości Josepa Guardioli. Hiszpański szkoleniowiec przedłużył umowę z Manchesterem City o kolejne dwa lata. Ważność nowego kontraktu wygasa w połowie 2023 roku.

Guardiola prowadzi "The Citizens" od czterech lat. W ostatnich tygodniach narastały spekulacje na temat jego najbliższych planów. Nie brakowało głosów, że zamierza opuścić ekipę z Manchesteru.

W czwartek przed południem klub oficjalnie poinformował o prolongacie umowy Hiszpana. Dotychczasowa wygasała wraz z końcem trwającego sezonu. Obecna obowiązywać będzie do lata 2023 roku.

- Mam tutaj wszystko, co konieczne do wykonania dobrej pracy - oznajmił Pep cytowany przez klubowe media. - Ufa mi właściciel klubu, prezes i dyrektor sportowy. Wszyscy we mnie wierzą. Jestem podekscytowany tym, że będę mógł pomóc Manchesterowi City w dalszym rozwoju.

Reklama

W zgodnej opinii komentatorów rosną tym samym szanse na przeprowadzkę z Barcelony do MC Lionela Messiego. Argentyńczyk ma świetne relacje z Guardiolą i chce pracować pod jego batutą. Niewykluczone, że do zapowiadanego transferu dojdzie już w styczniu. 

UKi

Premier League - wyniki, tabela, strzelcy, terminarz

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama