Reklama

Reklama

Premier League - 100 tys. funtów kary dla trenera Newcastle

Trener piłkarzy Newcastle United Alan Pardew został ukarany przez własny klub grzywną w wysokości 100 tys. funtów za uderzenie głową zawodnika Hull City Davida Meylera w czasie sobotniego meczu ligowego tych zespołów.

Jak poinformował klub, szkoleniowiec zaakceptował karę i przyjął do wiadomości oficjalne ostrzeżenie.

Do incydentu doszło w 72. minucie spotkania w Hull. Biegnąc po piłkę, by wyrzucić ją z autu, Meyler odepchnął trenera gości, a ten zrewanżował mu się ciosem głową w klatkę piersiową. Sędzia bez wahania ukarał Pardewa czerwoną kartką i odesłał na trybuny.

Szkoleniowiec Newcastle przeprosił już za to zdarzenie. Prawdopodobnie nie uniknie dodatkowych sankcji ze strony federacji piłkarskiej, która wszczęła procedurę dyscyplinarną.

Reklama

Mecz wygrali piłkarze Newcastle 4-1.

Wyniki, terminarz i tabela Premier League


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama