• 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Polskie starcie w Premier League. Dramatyczne sceny na trybunach

W meczu 14. kolejki Premier League West Ham United z Łukaszem Fabiańskim w składzie zremisował 1-1 z ekipą Brighton, w której wystąpił Jakub Moder. Dużo działo się także w spotkaniu Watford - Chelsea, które zostało przerwane, gdy jeden z kibiców potrzebował pomocy medycznej.

West Ham objął prowadzenie w meczu z Brighton już w piątej minucie, gdy Tomas Soucek pokonał głową bramkarza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Łukasz Fabiański zatrzymał Jakuba Modera

W 39. minucie do wyrównania mógł, a nawet powinien doprowadzić Jakub Moder, który po świetnym dograniu kolegi stanął oko w oko z bramkarzem. Górą był jednak w tym starciu były reprezentant Polski, który zdołał obronić strzał młodszego kolegi.

Tuż po zmianie stron z gola cieszył się przez moment Michail Antonio. Jego radość nie trwała jednak długo. VAR przeanalizował ogromne zamieszanie, do jakiego doszło w polu karnym Brighton, a sędzia ostatecznie odgwizdał spalonego.

Goście nie poddali się i w 89. minucie doprowadzili do wyrównania. Zresztą w pięknym stylu. Widowiskową przewrotką popisał się Neal Maupay, dając swojej drużynie jeden cenny punkt.

Dramatyczne sceny w meczu Premier League Watford - Chelsea

Do niepokojących scen doszło podczas rozgrywanego równolegle meczu Watford - Chelsea. Spotkanie zostało przerwane, gdy Marcos Alonso zaalarmował sztab medyczny "The Blues" o nagłych problemach zdrowotnych jednego z kibiców.

Według doniesień angielskich mediów, u jednego z fanów doszło do zatrzymania akcji serca. Szybka akcja ratunkowa przyniosła jednak skutek, dzięki czemu został on przetransportowany do szpitala w stanie stabilnym.

14. kolejka Anglia - Premier League
2021-12-01 20:30 | Stadion: London Stadium | Widzów: 59626 | Arbiter: Chris Kavanagh