Reklama

Reklama

  • 1 .Manchester City (50 pkt.)
  • 2 .Chelsea Londyn (42 pkt.)
  • 3 .Liverpool FC (41 pkt.)
  • 4 .Arsenal Londyn (35 pkt.)
  • 5 .West Ham United FC (31 pkt.)
  • 6 .Manchester United (31 pkt.)
  • 7 .Tottenham Hotspur Londyn (30 pkt.)
  • 8 .Wolverhampton Wanderers FC (25 pkt.)

Paul Pogba chce odejść z Manchesteru United do Barcelony

Brytyjska prasa twierdzi, że narasta konflikt pomiędzy Paulem Pogbą a menedżerem Manchesteru United - Jose Mourinho. Francuz chce odejść do Barcelony.

"The Sun" przekonuje, że relacje pomiędzy Pogbą a Mourinho jeszcze nigdy nie były tak fatalne. Portugalski menedżer miał przestrzec swojego piłkarza, aby nie wylewał żalów w mediach, z kolei Francuz odparł, że jeśli tak mają wyglądać rozmowy między nimi, to w przyszłości niech kontaktuje się z jego agentem.

"Daily Mail" twierdzi, że Pogba chce wymusić transfer do Barcelony. Manchester United nie ma zamiaru z niego zrezygnować, ale piłkarz jest zdecydowany na transfer i naciska władze klubu.

Pogba otrzymał kapitańską opaskę przed pierwszym meczem Premier League z Leicesterem City, co zgodnie odebrano jako próbę udobruchania zawodnika i skłonienia go do pozostania w klubie. Ten gest nie odniósł jednak efektu, o czym przekonują słowa piłkarza po meczu: - Są rzeczy, których nie mogę powiedzieć, bo dostanę karę. Musisz wiedzieć jedną rzecz: Zawodnik, który zostaje wybrany i jest szczęśliwy, zawsze czuje się bardziej komfortowo niż wtedy, gdy nie jest szczęśliwy. To wszystko, co mogę powiedzieć.

Reklama

Agent piłkarza - Mino Raiola podobno już uzgodnił z szefami Barcelony warunki indywidualnego kontraktu dla Pogby. Francuz miałby zarobić 100 mln euro w ciągu pięciu lat. Manchester United odrzucił jednak ofertę Barcelony i koniecznie chce zatrzymać swoją gwiazdę.

Wielkich szans na przeprowadzenie transferu nie daje też dyrektor katalońskiego klubu - Ariedo Braida.

"Czerwone Diabły" zapłaciły za Pogbę 105 mln euro w 2016 roku.

MZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama